Výsledky 4. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených dvojic

Výsledky 4. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených…

vydáno 13. 1. 2016

Čtvrtý turnaj Beach4Fun Tour v beachtenise mixů byl první letošní akcí a zahájili jsme tak v pátek 8. 1. sportovní část roku 2016. Některé týmy zřejmě ještě mají v začátku roku jiné starosti, jeden se před startem odhlásil, takže nakonec v turnaji startovalo celkem sedm dvojic, z toho čtyři páry smíšené a tři ženské. celý článek

Výsledky 3. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených dvojic

Výsledky 3. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených…

vydáno 27. 12. 2015

Třetí kolo beachtenisové Beach4Fun Tour mixů bylo již „načichlé“ blížícími se Vánocemi. Ale jen pár vzorky doneseného pečiva, protože na kurtech o nějaké laskavé atmosféře nemohla být ani řeč :-). Přihlášeno bylo 9 párů, takže o nasazení do pavouka se bojovalo ve dvou skupinách – čtyřčlenné a pětičlenné. Do vyřazovací části postoupily z každé skupiny tři nejlepší páry, přičemž první rovnou do… celý článek

Výsledky 2. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených dvojic

Výsledky 2. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených…

vydáno 15. 11. 2015

Druhé kolo beachtenisové Beach4Fun Tour mixů bylo naplněné již několik dní před zahájením a v přetlakové hale jsme tak mohli přivítat všech 12 včas přihlášených párů. Podle bodů a přihlášení byly týmy rozděleny do čtyř skupin po třech. Podle výsledků zápasů ve skupině byly dvojice nasazeny do vyřazovacího pavouka, a zatímco ti nejlepší postoupili do bojů o medaile, sehrály ostatní týmy zápasy o… celý článek

Výsledky 1. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených dvojic

Výsledky 1. kola Beach4Fun Tour v plážovém tenise smíšených…

vydáno 21. 10. 2015

Se „zimní“ sezónou se i beachtennisové turnaje mixů přestěhovaly do přetlakové haly. Přestože večerní hra v hale zdaleka nemá takové kouzlo jako letní večer pod hvězdami, termín večerního turnaje se osvědčil, takže turnaje Beach4Fun Tour byly tentokrát vypsány na pátky. celý článek

8 fotografii

Výsledky Night Beach Tennis – 17. 4. 2015

vydáno 7. 5. 2015

V pátek 17. dubna jsme uspořádali první večerní turnaj mixů. I v tento netradiční den a čas jsme se sešli v úctyhodných dvanácti párech. Týmy byly nasazeny podle žebříčku ČSPT mixů a rozděleny do tříčlenných skupin. Zápasy ve skupinách byly odehrány na jeden set a do play-off postupovaly vždy dva nejlepší. Třetí ze skupiny si zahráli každý s každým o 9. místo, každý měl tak jistotu zahrání si… celý článek

Výsledky 6. turnaje Zimní Beach4Fun Tour 2014/2015 – neděle 22. 3. 2015

Výsledky 6. turnaje Zimní Beach4Fun Tour 2014/2015 – neděle…

vydáno 3. 4. 2015

V neděli 22. 3. 2015 proběhl v přetlakové hale v kladně - Rozdělově poslední turnaj Zimní Beach4Fun Tour 2014/2015 v plážovém tenise. Pošesté se v této zimní sezóně utkaly smíšené a ženské dvojice o přední příčky v turnaji a o body do celkového hodnocení. Tento turnaj tedy zároveň rozhodl o celkovém vítězi! celý článek

1 příloha

Výsledky Winter Beach4Fun Cup 2015 – sobota 31. 1. 2015

vydáno 4. 2. 2015

Poslední lednový den se uskutečnil již podruhé turnaj v plážovém tenisu pod názvem Winter Beach4Fun Cup. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 mužských a 5 ženských dvojic. Mezi muži nechyběl druhý z letošního Mistrovství ČR Pavel Řádek, který hrál tentokrát s Fandou Novákem. Nechyběla ani nejvýše postavená česká dvojice v žebříčku ITF Vojta Dohnal a Honza Sýkora. V kategorii žen byly favoritkami… celý článek