Výsledky Night Beach Tennis – 17. 4. 2015

V pátek 17. dubna jsme uspořádali první večerní turnaj mixů. I v tento netradiční den a čas jsme se sešli v úctyhodných dvanácti párech. Týmy byly nasazeny podle žebříčku ČSPT mixů a rozděleny do tříčlenných skupin. Zápasy ve skupinách byly odehrány na jeden set a do play-off postupovaly vždy dva nejlepší. Třetí ze skupiny si zahráli každý s každým o 9. místo, každý měl tak jistotu zahrání si minimálně 5 setů.

Do play-off postoupily z prvních míst nejlépe nasazené týmy - BBB, Teta a Zajíček, Dobbyho ponožky a Kámen Nůžky Papír, i když BBB tentokrát měli namále s domácí dvojicí MaJa. Nicméně i tento tým měl šanci proniknout do bojů o stupně vítězů, do play-off postoupil z druhého místa, stejně jako Smutní a další dva kladenské týmy - JaSa, Heduš a Ludánek.

Tyto zápasy se již hrály na dva vítězné sety a do semifinále se po vítězství 2:0 probojovali Teta a Zajíček, BBB a Dobbyho ponožky. Tuto trojici doplnili JaSa, kteří po velké bitvě v tie breaku udolali Kámen Nůžky Papír. V prvním semifinále zvítězili BBB nad JaSa, druhé se muselo rozhodnout až v tie breaku, nakonec se v koncovce zadařilo Tetě se Zajíčkem a na Dobbyho ponožky tak "zbyl" boj o bronz, který si však už pohlídali. Ve finále Teta se Zajíčkem sebrali všechny síly, které jim ještě zbyly a zvítězili i nad BBB.

Celkové pořadí týmů:

 1.     Teta a Zajíček

 2.     BBB

 3.     Dobbyho ponožky

 4.     JaSa

5.-6. Kámen Nůžky Papír

5.-6. MaJa

7.-8. Heduš a Ludánek

7.-8. Smutní

9.    Vichřice

10.  Kudláková team

11.  Dáda & Sonja

12.  Blumpkini

 

Fotky z turnaje najdete v naší fotogalerii nebo spolu s dalšími podrobnými informacemi k plážovému tenisu na www.beach4fun.cz.

Těšíme se na vás na letních turnajích pod širým nebem :-)!

        Tým Beach4Fun


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno