Turnaj smíšených šestek na antuce – konečně :-) !

Díky vyhlášení nouzového stavu, přijatým opatřením a vývoji situace s Covid 19 naše dlouholetá tradice se zimní sérií turnajů 4+2 v přetlakové hale 12. ZŠ Kladno byla bohužel pro uplynulou zimní sezónu přerušena. Ale abychom o sportovní zápolení nepřišli, ve třetím červnovém týdnu jsme uspořádali alespoň jeden turnaj – tentokrát venku na antuce ve sportovním areálu v Rozdělově.

Místo klasických osmi týmů se zúčastnilo jen šest, ale na kvalitě turnaje to rozhodně neubralo. I ve více než třicetistupňovém vedru hráli všichni naplno a vydrželi pět náročných zápasů, protože se hrálo systémem „každý s každým“. O co nejlepší umístění se rvali všichni, ale vítěz může být jen jeden, takže nejvíce se radovali Banáni J! Stříbro brali Bernardi a bronz Podholí. Umístění všech týmů bylo následující:

  1. Banáni
  2. Bernardi
  3. Podholí
  4. HRNK
  5. ZOO
  6. WC Kladno

Kvalitní cenu si zasloužili všichni, kteří v tom vedru nastoupili na kurt a rvali se o každý balon. Klobouk dolu před úžasnými výkony a doufám, že se na antuce uvidíme na dalším z tradičních turnajů – na Srpnové ceně WC Kladno – 28. 8. 2021.

Pár fotek najdete jako vždy v naší fotogalerii.


Sdílet

Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno